KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14785052

nr 1478 5052

Johan Lundgren

(1920-1989), Sverige

Oljemålning, Tvättar juver. Signerad. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 60x93 cm

Johan Lundgren, svensk målare född 1920, död 1989.

Utrop:

4.000 kr

Såld:

4.800 kr

måndag 4 juli 2022
kl 19:55:04

  • Klassiska

Johan Lundgren

Läs mer om Johan Lundgren